Du använder en gammal webbläsare. Den visar troligen inte denna och andra webbplatser på ett riktigt sätt. Du bör uppgradera eller använda en annan webbläsare.
Vi har använt Nutra Nuggets hela tiden till vår unghund. Är supernöjd med det, även om jag tycker det är "lite dyrt" - vår hund äter 1,2 påsar i månaden... Han äter Nutra Lamm och Ris, kostar 435 kr för 15 kg.
Juridik & Ekonomi Javisst är det så men arvet är ju fortfarande lika stort, eller hur tänker du att det skulle spela någon roll?
Till alla som undrat om...