Du använder en gammal webbläsare. Den visar troligen inte denna och andra webbplatser på ett riktigt sätt. Du bör uppgradera eller använda en annan webbläsare.
Hade också tänkt föreslå att man kan faktiskt gå och plocka nypon själv och ge. Det ska jag äntligen komma ihåg och göra idag!! :smirk: Har tänkt göra det i flera veckor men inte blivit av!
Hundavel & Ras Får han tillräckligt med stimulans? Motion?
Hur ofta äter han?
Ger du godis på promenaden?
Har han mycket hemma han FÅR ha?
Nu har jag...
Cookies används för olika funktioner, trafikanalys, innehållsanpassning och annonser. Information om din användning av vår webbplats vidarebefordras till de sociala medier, annons- och analysföretag som vi samarbetar med. De kan kombinera informationen med annan information du tillhandahållit eller de har samlat in när du har använt deras tjänster. Våra regler och sekretesspolicy gäller.
Genom att fortsätta använda denna sida godkänner du detta.