Undret Trådstartare 15 Apr 2005 #1 ...packa en sadel som man ska skicka på posten? Och hur mkt kostar det ungefär?
Lovisaleonora 15 Apr 2005 #2 Sv: Hur är det lättast att... Posten vet jag inte, men hos Bussgods här får man emballaget, de hjälper en att packa och tar 150 kr för frakten. Snabbare än posten.
Sv: Hur är det lättast att... Posten vet jag inte, men hos Bussgods här får man emballaget, de hjälper en att packa och tar 150 kr för frakten. Snabbare än posten.
M Matiz 15 Apr 2005 #3 Sv: Hur är det lättast att... Jag skickad en med posten häromdagen och det kostade 180 kr . Vägde 8.9 kg och jag la den i en flyttlåda och tejpade igen
Sv: Hur är det lättast att... Jag skickad en med posten häromdagen och det kostade 180 kr . Vägde 8.9 kg och jag la den i en flyttlåda och tejpade igen