Z
Znusmumriken
Var och provred världens gulligaste ponny idag. Blev verkligen helt kär 

Men till saken. Det kostar 700 kr om jag rider två ggr i veckan, plus ridskolan. Då blir det 3 gånger i veckan. Jag är 13, tror ni att jag orkar rida 3 ggr i veckan?
Men till saken. Det kostar 700 kr om jag rider två ggr i veckan, plus ridskolan. Då blir det 3 gånger i veckan. Jag är 13, tror ni att jag orkar rida 3 ggr i veckan?