B Baka_kun 29 Dec 2009 #2 Sv: iPod hjälp! klicka och dra, måste vara kodade i lämpligt format som itunes stöder, tex quicktime.
Sv: iPod hjälp! klicka och dra, måste vara kodade i lämpligt format som itunes stöder, tex quicktime.
T tomten 30 Dec 2009 #4 Sv: iPod hjälp! bara att släppa i itunes bibloteket.. itunes sorterar själv.. passar inte formater konverterar det själv.
Sv: iPod hjälp! bara att släppa i itunes bibloteket.. itunes sorterar själv.. passar inte formater konverterar det själv.
soft mee islandshästar Trådstartare 30 Dec 2009 #5 Sv: iPod hjälp! Jag förde över dem till iTunes men när jag sedan kopplade in iPoden (iPod touch) så kunde de inte överföras..?
Sv: iPod hjälp! Jag förde över dem till iTunes men när jag sedan kopplade in iPoden (iPod touch) så kunde de inte överföras..?
T tomten 30 Dec 2009 #6 Sv: iPod hjälp! säger den att det inte går eller överförs de bara inte? finns flera alternativa fel. finns inte plats på ipoden, du har inte valt att synka filmer, formatet passar itunes men inte ipod.. om det sistnämnda, högerklicka och välj konvertera för ipod eller vad det nu står (sitter vid en dator som saknar itunes just nu).
Sv: iPod hjälp! säger den att det inte går eller överförs de bara inte? finns flera alternativa fel. finns inte plats på ipoden, du har inte valt att synka filmer, formatet passar itunes men inte ipod.. om det sistnämnda, högerklicka och välj konvertera för ipod eller vad det nu står (sitter vid en dator som saknar itunes just nu).