Du använder en gammal webbläsare. Den visar troligen inte denna och andra webbplatser på ett riktigt sätt. Du bör uppgradera eller använda en annan webbläsare.
Ces: Grattis! Det fick jag för några dagar sedan. Det är ju inte direkt så att man blir besviken
Santoxen: Då har vi ju något gemensamt. Fem UFO'n ska jag ha och idag har jag inte fått ett enda (brukar få 2-4 varje dag iaf -beroende? ja!), lagom irriterande. Dessutom har jag inte längre lust att ta av mina reserver för att köpa i butiken. Känns inte som att man kommer någonstans, vare sig med målen eller med hästarna och så vill man ju inte ha det
Vill du jag ska träna din häst under tiden?
Jag kan ge henne sadel, träns och skor så köper du tillbaks henne för 500 sen om 10 dagar, min häst kan du sälja när du vill - hon var bara en "skräphäst" som jag köpte för jag hade tråkigt.
Kan man "föra över" pengar till sitt ridcenter på något sätt?.. Måste verkligen köpa en bördig äng eller dylikt men har inte 5000e i reserv. :-( Har ingen större lust att sälja växthuset heller.
På svenska sidan har jag bara sett Mist och den sprang iväg rätt bra tyckte jag... Dock har jag svårt att komma ihåg hur mycket det var nu... Det är nog dax att gå att lägga sig...
@Bekk: Den ligger fortfarande ute... Jag har bara 75 000e (vilket är bara när något kostar 200 000e) annars hade jag slagit till på en gång.
Lite fånigt att de med så otroligt mycket pengar ska ha sån stor fördel. Tycker att priset i alla fall kunde legat på typ 50 000e istället för 200 000e. Det är ju fortfarande inte så extremt många som kommit upp i de siffrorna på svenska.
Nej fan, fail på mig! Den går ju inte ut förän i morgon kväll. Den som gick ut idag förlängde jag ju tiden på för några timmar sedan. Verkar som att jag inte har någon ledig ändå