Ja direkt utan att fundera ett ögonblick.
"That smile is to die for."
Ja, det leendet glömmer man inte
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Ja direkt utan att fundera ett ögonblick.
"That smile is to die for."
Gamla blir vi alla om vi får leva och ha hälsan.Mm, det är något med hur hon förhåller sig till kameran (den manliga blicken) = som kvinna i båda tappningarna. "Gillar du vad du ser?"
Hehe, gamling.
Jösses, du gick igång på alla tre! Otrevlig dessutom, och insinuerande. Jo, men jag kan skicka mitt cv och portfolio till dig om du vill. No problem. Pm:a din adress.Men vad skönt för dig att du har rätten att såga professionella fotografer och deras redigering av bilder – och att du kan ventilera frustrationen över bilder som är "klantigt photoshoppade" på ett så härligt sätt.
Jag vill jättegärna att du fortsätter med det i den här tråden, så varför inte recensera den här filmen också?
Du har säkert bra tankar om ljussättning och ljud och vilka klipp som är med och hur du skulle göra det bättre.
Om du googlar på Etoall kommer du till fotografen, skicka feedback dit och passa på att erbjuda dina tjänster inom retusch – du kan säkert tjäna en hacka och visa dem hur riktigt photoshoppande ska se ut.
Bah! Är detta en gissningstråd eller? Jag vet inte vem det är! Ska man veta det? Ingen av mina arvtagare är hemma och kan hjälpa mig. Men det påminner om en ung mumsmums?Inget som har något att säga om den här?
![]()
(Skrevet för bövelen, skrevet!)
[...]framförallt för att han är en sån bra förebild för min son 11 år, som alltid gillat att sminka sig och klä sig könsöverskridande. Detta är häromdagen då han gjorde en efterlängtad praodag på makeupstore och fick proffsmake:
![]()
![]()
Gissa om vi båda jublade i soffan i går när Conchita vann(och gissa vem som vill ha skägg...
)
Du såg honom i full gala igårBah! Är detta en gissningstråd eller? Jag vet inte vem det är! Ska man veta det? Ingen av mina arvtagare är hemma och kan hjälpa mig. Men det påminner om en ung mumsmums?
Jahaaa! Conchita? Wow! Nu blev jag ju ännu mer kär i honom och hupp vilken tant jag blev på en gång!Du såg honom i full gala igår![]()
Så du kan se det ännu bättre menar du?Nu måste jag tvätta ögonen!
Japp, det är han på bilden i marthas inlägg också.Jahaaa! Conchita? Wow! Nu blev jag ju ännu mer kär i honom och hupp vilken tant jag blev på en gång!
Ehhhh...ehhh...eller nja...jag hade gärna sluppit det fokuset då!Så du kan se det ännu bättre menar du?![]()
Ah! Men på den senare bilden ser han mer ut som en yngre brusha till Limahl:Japp, det är han på bilden i marthas inlägg också.![]()
Jag var sååå kär i både Limahl och Nick i kajagoogoo! Jg tänkte, får jag inte den ena, tar jag den andra!
![]()
Jag färgade håret som limahl och hade flätor som Nick.![]()
i dag har denna kvinna samma frilla.När jag var ung så ville jag se ut som David Bowie.
Så jag klippte håret i denna frisyr
![]()
Och färgade det tvåfärgat, så här
![]()
Japp!DET har jag undrat över! Robyn i Volvoreklamen - har hon hockeyfrilla??