Du använder en gammal webbläsare. Den visar troligen inte denna och andra webbplatser på ett riktigt sätt. Du bör uppgradera eller använda en annan webbläsare.
en i mitt stall har sånna.. skit balla! Hon köpte dom antingen på börjes, på globen eller på en ridsportaffär här i närheten. Vet att de fanns på Ek* i Länna. Och så har hon knalloranga också!
Där köpte jag mina neongula lindor. Har haft dem som "rida ut" lindor så slapp jag få lera på mina vita lindor som jag hade i ridhuset. Det kanske inte var hel snyggt på en fux men tillsammans med det marin-blå-grön randiga schabraket så syntes vi väl när vi kom farandes i skogen.
Kings brukar ju besöka mässor lite var stans typ Globen, tror att de har varit i Scandinavium också.