CA Trådstartare 26 Aug 2004 #1 Någon som vet vad den tråden hette? har bara hittat den på Ridkonst, har för mej att den fanns på Buke oxså. Skulle nämligen vilja läsa den tråden. Andra som sytt egna barocksadlar eller bomlösa sadlar?
Någon som vet vad den tråden hette? har bara hittat den på Ridkonst, har för mej att den fanns på Buke oxså. Skulle nämligen vilja läsa den tråden. Andra som sytt egna barocksadlar eller bomlösa sadlar?
K knyttet 27 Aug 2004 #2 Sv: Tråden om tjejen som sytt sin egen barocksadel PM:a till Mega, det är hon som sytt sadeln.
Pallas_Athena 30 Aug 2004 #3 Sv: Tråden om tjejen som sytt sin egen barocksadel min mamma sydde mig en barbacka padd som fungerar super,andvänder bara den,får andvända en vanlig sadel när han e lite för busig
Sv: Tråden om tjejen som sytt sin egen barocksadel min mamma sydde mig en barbacka padd som fungerar super,andvänder bara den,får andvända en vanlig sadel när han e lite för busig