LadyCovergirl
Trådstartare
Jag jobbar. Och skrattar rätt mycket under tiden 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Nu inser jag att jag verkligen måste se till att mitt bredband blir avslutat korrekt. Exet skulle avsluta och ta över alla abonnemang (jag står på allt), men jag har hört lika lite om det som jag har gjort när det gäller om skilsmässan har gått igenom
![]()
Härligt! Blir det jul på jobbet?Jag jobbar. Och skrattar rätt mycket under tiden![]()
Härligt! Blir det jul på jobbet?
Jag var skitstressad över mitt ex billån, jag stod med som medköpare och de kändes inte så lockande att stå kvar på det, men de löste sig relativt fort!
Nixpix, inte i år. Jobbade alla tre juldagarna förra året när dottern var hos sin pappa. I år är dottern hos mig julveckan och vi ska slå på stort och resa bort. (I gengäld jobbar jag 7-18 på nyårsafton)
Det ekonomiska är typ de drygaste då man går isär... liksom grejer gick väl rätt smidigt, han glömde lite grejer här och lyckades fara med min xboxkabel (och ikeapåsarVill inte få finansiella problem för att han inte sköter räkningarna! Och det hår tyvärr inte alltid att lita på att vad han säger faktist blivit gjort.
Ah, jag tog julafton förra året. Inget inplanerat iår dock, men man vet aldrig
men åh vad roligt, nyår....![]()
Jag är redan hemmaHar fått ok att gå tidigare, så nu måste jag bara stanna tillräckligt länge för att det inte ska se ut som att jag drar på en gång![]()
Jag ska åka om typ en kvart tänkte jagJag är redan hemmaGrundar med ordentlig lunch inför kvällen
![]()