Barnet har gått och lagt sig och jag slökollar på TV.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Ja kanske,även om jag anser att det mest är bull shit.Mobbningstråden månne?
Slökollar?? Det är ju både hockey o vad det nu mer varBarnet har gått och lagt sig och jag slökollar på TV.
Slökollar?? Det är ju både hockey o vad det nu mer var![]()
Ajdå,var det så illa.Med tanke på resultatet i hockeyn kanske det inte är värt mer än slökollande![]()
Ja kanske,även om jag anser att det mest är bull shit.
Walk onJopp. Jag är liksom förundrad. Är en raljant dryg typ. Funderar på om jag ska tatuera in det på rumpan.
Jopp. Jag är liksom förundrad. Är en raljant dryg typ. Funderar på om jag ska tatuera in det på rumpan.
Walk onLåt dom behålla sina offerkoftor.
Det var inte varken eller,det var bara ett konstaterande att det finns bättre saker att lägga sin tid på, eller känner du dig nätmobbad?Nja. Jag bestämde mig för att ta det allvarligt. Här ska inte skämtas bort eller raljeras.
Igår 14 grader inomhus. Idag 18..luftvärmen står på 30 men känner inte av det alls![]()
Filtren kanske behöver rengöras?
Min bok blev för läskig så jag vågar inte läsa vidare
Har för övrigt jämfört mitt sömnmönster med en kompis (älskar aktivitetsarmbanden som mäter sömn!) och det är ju katastrofalt dåligt.
Min bok blev för läskig så jag vågar inte läsa vidare
Har för övrigt jämfört mitt sömnmönster med en kompis (älskar aktivitetsarmbanden som mäter sömn!) och det är ju katastrofalt dåligt.
Det var inte varken eller,det var bara ett konstaterande att det finns bättre saker att lägga sin tid på, eller känner du dig nätmobbad?