Du använder en gammal webbläsare. Den visar troligen inte denna och andra webbplatser på ett riktigt sätt. Du bör uppgradera eller använda en annan webbläsare.
Den ser himla trevlig ut faktiskt men endurancen verkar riktigt schysst i och med de breda bossorna. Jag är en person som kanske inte rent storleksmässigt borde rida arab (78 kg)....så bättre viktfördelning är inte fel
Javisst det går fint, jo den ska beställas snarast. Rider ni något nuförtiden? Jag rider samma vägar som Berlinarna men det är inte ofta jag träffar er ute på vägarna
Nej, vi har inte så många ridbara hästar för tillfället... Vi var på äventyr i Ramkvilla med Fia och Ronja igår... Pm finns!!
Min sadel är på utlåning genom hon i affären och blir den såld nu funderar jag på att ta pengarna och chansa på en Thorowgood jag med!! Har ju sneglat på den i flera år!! Och den jag provade låg bra, men den var ju för vid!!
Hästmänniskan Ydre och Kisa är ju vackert med :) kanske dyrare i Kisa dock?
Har själv stuga i Malexander och där hade jag gärna haft en liten gård :love: