Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Man behöver inte vara proffs för att inse att 3 dl kornkross är för lite kraftfoder när hästen är för smal.
Men visst, jag kan prata lite med er på Göinge, om jag åker dit.
Grattis Liza!!!![]()
Tack, vad gullig du är! Blev så himla glad!
Här är lite foton som min hinknisse tog under dagens lopp: http://picasaweb.google.se/101027105389415017950/GOINGERITTEN2010#
Helt fritt att ta vilka bilder man vill och säg till om jag ska ta bort något kort!
Hej Liza!
Härligt att ni tog er runt godkända trots strulet med tappskon
Fina bilder! Jag gillade den som var tagen på mig och Pia när vi kyler henne efter ankomsttiden i grindenHon har en så härlig blick där!
Mvh Angelica
Nu finns resultaten uppe på Glimma RF's hemsida.
Snabblänk: http://glimmarf.se/index.php?option=com_content&view=article&id=83&Itemid=60
Grattis allihop och stort tack till arrangörerna för en bra tävling! Snälla, trevliga funktionärer och bra banor!
Jaaa verkligen! Sån himla tur att du såg när skon föll av, det gjorde ju allt väldigt mycket enklare, så vi slog faktiskt på den innan vi gick in till veterinärenSå tack för att du var så uppmärksam, för trevligt sällskap att du hjälpte oss redan i början med var vi skulle parkera och ta vägen!
Jättetrevlig stämning överallt, det är så härligt!
- -
Tack M! Du & Greta kommer vara lika glada när det är dags för er nästa gång, det är jag säker på!
Var det till dig jag slog på tappskon?![]()
Jaa det tror jag!Vi var var din första "kund" iallafall, ett fuxsto
Och du gjorde ett jättebra och snabbt jobb, hann kanske inte säga det ordentligt men det var väldans uppskattat!
Vi vill gärna se dina bilder!