Du använder en gammal webbläsare. Den visar troligen inte denna och andra webbplatser på ett riktigt sätt. Du bör uppgradera eller använda en annan webbläsare.
Jag har ett par oanvända svarta om du vill köpa
Annars så tror jag källquists har och Lantmännen Granngården har dom som leverantör så det är bara att gå in och beställa.
Jag har ett par oanvända, som är för små. Jag behöver XXL
Köpte mina på MantorpsTravshop. Dom har även nätshop, men jag vet inte om dom bootsen finns med i sortimentet där.
Måste man egentligen ha bakbensboots till bakbenen? Är det någon skillnad? Eller kan man ha vanliga boots bak?
Min häst behöver boots bak har jag upptäckt...
Man kan ha samma.
Men nu finns det några boots, som inte snurrar, men dom kan man ha på vilket ben som helst oxå. Det är en liten grej på dom bootsen som förhindrar att dom snurrar, tror dom säljs bra på horze.se dock tror jag inte det finns i XL....osäker.