Du använder en gammal webbläsare. Den visar troligen inte denna och andra webbplatser på ett riktigt sätt. Du bör uppgradera eller använda en annan webbläsare.
Nä, jag menar snöpadsen man har till hovarna, som "bengall" svarade på.
Då ska alltså åsen, eller vad man skall kalla den, vara ner i snön mot marken? Jag har satt de så men lyckas ändå få lite snöstyltor. Dock inte alls som utan padsen!
Ja, åsen ska vara mot marken.
Jag hade inga som helst problem med snöstyltor när jag använde "PolarPads".
Du kanske har skurit till dom för snålt, så att dom inte kan röra sig innanför skorna?
Det kanske jag har gjort. Men de är i alla fall innanför skon. Däremot så har den hästen nästan ingen stråle kvar, så sulan ligger ju ganska långt inne i hoven så att säga. Kan vara det som gör det kanske.
Däremot var det ingen höjdare att ha de på hela tiden. I hage och så, menar jag. Det blev ju väääldigt instängt. Hoven vart ju helt "sönderfrätt". Kommer bara att använda dem vid ridning i fortsättningen. Synd, för hon har alltså decimeterhöga styltor i hagen.
Ekonomi & Juridik Idag finns ett register :)
Det är borttaget med tiden.
Jag har sett "postfack"s lösningen, där varje hästägare bara kommer åt sitt...