Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Tack för tummhållningen, det hjälpte! Efter mycket röntgande och klämmande och kännande kom tillslut en hovböld ut.Håller tummarna för er!![]()
Alltså kaozzz...
De har renoverat vinden ovanför mig i typ evigheter (vilket gett mig allvarlig migrän typ pga allt jävla borrande).
Hursom, nu har tydligen en familj med tre kidz flyttat in. Tänkte att ok nu blir det lugnt.
Men nu efter 30 min håller jag på att avlida. HUR MYCKET kan tre jävla småglin låta???? Det låter som att en elefanhjord löper amok däruppe.
Pallar ej... Tänk om de jävlarna dessutom är morgonpigga...???
Äh, dra inte alla över en kam nu! Mitt monster kan lätt sova till 9 om dagarna och leker helst med böcker. Det är bara när hon blir arg som hon kan råka störa grannarnaEnligt min icke uppfödande erfarenhet låter minimänniskor alldeles för mycket och tyvärr ofta tidigtÖronproppar? Byta lägenhet? Seriemord?
Jag kommer aldrig att gå i avel och det är jag tacksam för!
Så skönt att höra!Tack för tummhållningen, det hjälpte! Efter mycket röntgande och klämmande och kännande kom tillslut en hovböld ut.
Lyckan är fullkomlig
Fick även bilder på hovbensrotationen, intressant att se.
De gör de, men man får sämre betalt för dom än om dom är hela.Blörgh. Bil ja.. Vi måste ta tag i grejen med bilen.
Vi har något elfel som gör att bromsbelysningen inte fungerar, samt behöver en ny bakre lambdasond. Och lite fler småfel. Vi är egentligen i behov av en ny bil, men det känns som ett problem detta. Vi kommer ju aldrig kunna sälja den vi har (audi a3 -01 som gått omkring 19000 mil) med alla dessa fel. Men att fixa allt kommer väl kosta mer än vad bilen ens är värd.
Tar bilfirmor halvtrasiga bilar i inbyte?![]()
Äh, dra inte alla över en kam nu! Mitt monster kan lätt sova till 9 om dagarna och leker helst med böcker. Det är bara när hon blir arg som hon kan råka störa grannarna![]()
![]()
Hm.. Vad ska jag laga till middag?
Måste handla först- inte bra att handla hungrig...
Ja! Tack för omtanken!Mår kroppen/ryggen bättre idag?
Men du, fixar du att sova igenom morgonbestyren så är ju kidsen antagligen på förskolan hela dagen senNio!?? Kaozz...
Hästen, datorn, sover typ.Vad gör folk efter jobbet? Är uttråkad!
Har varit i stallet och umgås nu med datorn. Men jag är uttråkad!Hästen, datorn, sover typ.![]()
Jag kan bli uttråkad framför datorn också, då brukar jag slösurfa lite på youtube och kolla på roliga klipp.Har varit i stallet och umgås nu med datorn. Men jag är uttråkad!![]()