Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
SchäferVad är det för ras?
Schäfer
Du har tänkt helt rättOkej
Jag tänkte nästan att du är inte en person som vill ha en liten chihuahua![]()
Jobbar du i venergrencenter eller?Haft brandövning på jobbet. Var skitkul att promenera ner 32 våningar. Nu kan det ta ett par timmar innan vi får komma tillbaka in igen.
Haha "köpa julklappar i lugnt och ro", i Gekås, på black Friday / lönehelg I november när det är högsäsong?  tänker du verkligen rätt nuDricker kaffe och kollar på film med mini och pussas och kramas
Å så tvingar hon på mig in ear hörlurar
Hatar såna men hon tycker det är kul så vad ställer man inte upp på liksom
Hon har studiedag från förskolan idag och så även storasyster som dock tillbringar dagen på Gekås med sin farmor.
Funderar på att åka dit imorgon när dom stora är i skolan. Behöver fixa lite presenter till sonen och köpa hem lite annat smått och gott. Maken är på jobbresa sen han åkte imorse och kommer hem imorgon kväll så kan köpa julklapp till honom i lugn och ro med då![]()
Haha "köpa julklappar i lugnt och ro", i Gekås, på black Friday / lönehelg I november när det är högsäsong?  tänker du verkligen rätt nu![]()
Toppenbesked!![]()