Ska jag berätta hur man hanterar den?Sommarjobbade på Felix i min ungdom
Tror att jag har en värre variant, jag har sett hur fiskpinnar tillverkas
Och folk har mage att fråga varför jag inte äter fisk
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Ska jag berätta hur man hanterar den?Sommarjobbade på Felix i min ungdom
Har dock köpt hem havregryn efter förra gången men kommer inte ihåg vem som skrev om det för ca 6000 inlägg eller hur jag skulle äta det.
Jag tycker "Hyllningsvisor" lät så mycket bättre på något vis...Antar krasst att du menar snapsvisor, du är förlåten eftersom du inte har lärt dig allt om oss ännu![]()
Jag har feber och är utan röst så jag kan skråla på hur mycket som helst om du känner för att lära dig typ Helan går eller någon sjörövarvisa men något mer än så har jag aldrig lärt mig.
Tror att jag var den som dukade under bordet först av alla när jag var yngre![]()
*skribbla ned i anteckningsblock*
Tack tack! Så ödmjukt av dig att visa barmhärtighet
Finns det något häfte man kan låna och öva på?
Är det inte @Hyacinth som är bra på dikter och dylikt?
@ainasoja tugga näve torra havregryn eller några mandlar.
Jag äter inte några helfabrikat efter det jobbet,stod några meter från grytan dom gör felix köttbullar iTror att jag har en värre variant, jag har sett hur fiskpinnar tillverkas
Och folk har mage att fråga varför jag inte äter fisk![]()
Jag är rätt nyligen Systembolagsgodkänd såatteh @athena_arabians håller på och lär mig detta med alkohol... Långsamt![]()
Ta en dag när du ev är lite nedstämd och läs igenom den tråden och du kommer garanterat att vara uppstämd igenJag har helt missat denna legendariska tråd?!![]()
Jag ska definitivt inte dricka lika mycket som sistKom på Buke-träffen så går det fort!
Nä, seriöst. Här är det meningen att alla ska trivas så man dricker så mycket (eller inte alls) man villdet är det ingen som kommenterar.
Ta en dag när du ev är lite nedstämd och läs igenom den tråden och du kommer garanterat att vara uppstämd igen![]()
Jag ska definitivt inte dricka lika mycket som sist![]()
![]()
Hur mycket kan man skratta innan grannarna i lägenheterna intill tror att man blivit galen?![]()
SÄGER MAN A FÅR MAN SÄGA B!Jag ska definitivt inte dricka lika mycket som sist![]()
![]()
Tja, du kan ju inte ha hunnit igenom tråden ännu![]()
SÄGER MAN A FÅR MAN SÄGA B!
(När är nästa buketräff? Var? Hur? Skickar ni ut chiffer till medlemmar?)
Så lite, dum mage är till för att avvisa endast.Tuggar glatt hästmat bara magen mår bättre
Tack![]()