Trocadero_lover
Trådstartare
Jag har nyligen blivit hästägare. Nu har jag haft väldigt mycket utgifter så jag känner att jag vill kolla upp budgeten ordentligt.
Köper kornkross på GG för 4,40 kr/kg, är det billigt eller dyrt? Kan man köpa det billigare eller är det de priset som gäller?
Betfor köper jag för 4,75 kr/kg, är det billigt eller dyrt?
Nu varierar säkert priserna från bonde till bonde, men generellt?
Köper kornkross på GG för 4,40 kr/kg, är det billigt eller dyrt? Kan man köpa det billigare eller är det de priset som gäller?
Betfor köper jag för 4,75 kr/kg, är det billigt eller dyrt?
Nu varierar säkert priserna från bonde till bonde, men generellt?