Du använder en gammal webbläsare. Den visar troligen inte denna och andra webbplatser på ett riktigt sätt. Du bör uppgradera eller använda en annan webbläsare.
Utgifterna nu på denna kull blir lite drygt 5800:- och då är inte mat och sand medräknat.
Säljer jag alla, får jag ju in kansk 5+5+4,5 dvs 14500:-
14500-5800=8700. Räkna bort 700 i annat som kommer med.
Alltså tjänar jag dryga 8000 på den här parningen. Iaf 5000:- kommer gå in på vet.bufferten som jag också använder vid parningar. Resten hittar jag säkert andra hål att stoppa i
Äh, Yoga skötte det mesta jobbet själv. Hon navlade av och åt moderkakor, de jag gjorde var att torka blåvita tjejen om näsan för Yoga glufsade moderkaka och lillflickan andades bubblor. Sen fick jag hålla fram den sista, Yoga var lite trött på att föda och slickade sig bara i baken.
Det var kladdigt, blodigt och alldeles... alldeles underbart
Fast det luktade väldigt illa
man får ju en riktig adrenalinkick när de tittar ut de små liven. är ju nervöst med!
fast jag tycker synd om mammorna som ska klämma ut dem och sedan äta vissa saker. vill inte säga vad
Hästmänniskan Ja, det är ju helt individuellt det där. Jag förstår att vissa upplever det som en stor skillnad samt lite läskigt. Man får nog provrida...