Du använder en gammal webbläsare. Den visar troligen inte denna och andra webbplatser på ett riktigt sätt. Du bör uppgradera eller använda en annan webbläsare.
Vad göra åt stomljud från ventilation eller dylikt?
@cherie Bra att det blivit bättre! Lider dock fortfarande med dig. Har du testat ljudmaskin med white noise? För mig fungerar det förvånansvärt bra (när jag testat med app på telefonen) så en sån ska jag köpa. Jag sover också med öronproppar ofta och tänkte variera med ljudgrunkan så mina öron får vila lite. Är välsignad med en make som sover igenom allt så får honom kvittar det .
Gulligt att du bryr dig! Ljudet är bättre och har varit lättare att vänja sig vid än det förra. Det är inte helt optimalt och när jag är stressad kan ljudet stiga mig åt öronen. Men till vardags stör det mig inte, och jag kan ibland lyckas sova utan öronproppar. Så det funkar