Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Jag är inte storbystad förvisso (eller ja, jämfört med min sambo kanske men ingen annan) men jag har provat den och kan säga att jag fick ärr av den och den gjorde snoront. Den sitter verkligen uppe men jag var illröd i dagar efteråt där den liksom sugit sig fast.Någon storbystad som provat wonderbra ultimate strapless? Sugen på att prova men 500 kr känns mycket.
Jag är inte storbystad förvisso (eller ja, jämfört med min sambo kanske men ingen annan) men jag har provat den och kan säga att jag fick ärr av den och den gjorde snoront. Den sitter verkligen uppe men jag var illröd i dagar efteråt där den liksom sugit sig fast.
Jag kastade min, skulle aldrig våga använda den igen.
Fasen vad cool, jag slog också till.
@Pallen Vilken storlek har du på vanlig bh?![]()
Någon storbystad som provat wonderbra ultimate strapless? Sugen på att prova men 500 kr känns mycket.
Jag har den. Drar strl 70F-G men har 65-nånting i den tror jag.
Alltså. Den funkar definitivt bättre än någon annan axelbandslös BH jag provat, och jag har provat en del. När jag testar en axelbandslös klänning med den BHn under så tänker jag alltid "jaaa, men det här skulle ju faktiskt kanske kunna funka!" men sedan bär jag den aldrig ändå när det väl kommer till kritan, jag är helt enkelt inte bekväm nog.
Mitt tips är att prova den i butik, så du kan känna efter ordentligt innan om du tror att det kommer att funka för dig.
Bord och stolar modell "mina drömköksmöbler är alldeles för dyra och sambons drömköksmöbler är alldeles för stora så vi tar ett möblemang som känns bra, är rätt storlek och hade bekväma stolar och där sambon får sin ekskiva och jag får mina vita ben". Aldrig varit med om maken till en kompromiss!Men det känns vettigt, priset blev bra så när vi snubblar på det där möblemanget som är precis rätt kommer det inte ta emot så mycket att byta.
![]()
![]()
(Kan hända att jag gör en kupp mot sambon och slipar och betsar om bordsskiva och stolsits, tänker typ mörkgrått...)
Snyggafår man fråga var de är köpta?
Mönstret är verkligen underbart! Vart är den ifrån?Klänningen jag var tvungen att köpa efter att LindgrenV hade visat den här:
![]()
GÖRSNYGGT!Klänningen jag var tvungen att köpa efter att LindgrenV hade visat den här:
![]()