Jag bits bara i självförsvar.Bits hon?![]()
Tyvärr lär jag inte ha tid att leka på ett bra tag, så jag får väl leva på segerns sötma från förra leken (och känslan av att lyncha @den där lömska typen
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Jag bits bara i självförsvar.Bits hon?![]()
Håller med dig heltDen bästa serie någonsin gjord!
Det handlar ju om en valp som slåss mot monsterbjörnar.
(Jag skojar inte ens, min absoluta favoritserie genom tiderna. Ser om den med jämna mellanrum. Jag och mina vänner lekte Silver Fang när vi var små. It's amazing!)
Håller med dig heltSåg precis om serien
![]()
oh so sweeeet talkingSkriv in mig dåfår bära eller brista antar jag. Har ett 12 timmars pass på lördag så varnar direkt för noll aktivitet den dagen och jag kommer antagligen bara slänga iväg en BOP om någonting den dagen just då jag kommer vara upptagen på jobbet.
Fast leken kanske inte har kommit igång innan lördag heller, vad vet jag
Allt för min kära Mr Grey.... aka @quarter4ever ... var ett tag sen nu jag fick smisk... eller ja, något sånt![]()
Jag bits bara i självförsvar.Och jag förstår inte alls vad @quarter4ever är orolig för? Jag har ju lovat att förlåta henne -något år.
Tyvärr lär jag inte ha tid att leka på ett bra tag, så jag får väl leva på segerns sötma från förra leken (och känslan av att lyncha @den där lömska typen) till fram i maj sådär.
Äsch, dom tillåter mig vara med att leka igen och jag skrev så förvirrade inlägg att endast ängeln visste vilken roll jag hadeÅhå, det är de där magiska väsen som man hör om ibland
Vill ni verkligen ha en så ofokuserad narr som jag?Jag tror att ni har glömt hur det var
![]()
Äsch, dom tillåter mig vara med att leka igen och jag skrev så förvirrade inlägg att endast ängeln visste vilken roll jag hade![]()
Jag var ju spion så vi får hoppas jag hade koll på mig själv. Men det var ju knappt så ensnä det var spionen som visste det
( och så lilla jag det
)
haha du har helt rättJag var ju spion så vi får hoppas jag hade koll på mig själv. Men det var ju knappt så ens![]()
Grattis, någon visste! En mer än migÄsch, dom tillåter mig vara med att leka igen och jag skrev så förvirrade inlägg att endast ängeln visste vilken roll jag hade![]()
katter reder sig alltidJag sitter på toa och katten sover i mina byxorHur ska jag kunna väcka prinsessan?
![]()
hade det varit i leken hade jag typIfall ingen tror på mig så har jag bild bevis![]()
Ja ett rede har hon minsann gjort i mina byxorkatter reder sig alltid![]()
Det hade inte ens varit en bra bortförklaring då jag (som synes) har mobilen till hands och skulle kunna röstahade det varit i leken hade jag typ
men just nu tror jag på dig![]()