Ja. Jag skulle hemskt gärna vilja förändra mitt liv. Det har bara aldrig slagit mig att det skulle vara en hårförlängning jag behövde.Möjligtvis. Men om en hårförlängning kan förändra liv är det kanske det jag skulle göra.![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Ja. Jag skulle hemskt gärna vilja förändra mitt liv. Det har bara aldrig slagit mig att det skulle vara en hårförlängning jag behövde.Möjligtvis. Men om en hårförlängning kan förändra liv är det kanske det jag skulle göra.![]()
Det har inte slagit mig heller. Känns ganska enkelt ändå.Ja. Jag skulle hemskt gärna vilja förändra mitt liv. Det har bara aldrig slagit mig att det skulle vara en hårförlängning jag behövde.
Visst har du TLC? Det är NÄSTAN så att jag måste kolla ett helt avsnitt.![]()
Det bör den absolut göra!Tyvärr har jag inte TLC nuförtidenMåste gå att hitta på nätet
![]()
Ja. Ska till min frisör om bara några dagar. Får be henne göra en INSTALLATION och förändra mitt liv. One hair extension at a time.Det har inte slagit mig heller. Känns ganska enkelt ändå.
Tyvärr har jag inte TLC nuförtidenMåste gå att hitta på nätet
![]()
- nu måste jag tyvärr störa mig på att den här tjejen inte säger ASK, utan hon säger AKSH![]()
avsnittet när en av stylisterna STJÄL kunderVad har jag missat?
Måste hålla utkik efter det dåavsnittet när en av stylisterna STJÄL kunderDå ska hon frågas ut och huvudkaraktären uttalar ask jättelustigt. alltså: "I will ask you again" låter "I will aksh you again"
Jag tittade på första säsongen för några år sedan men hoppade av i andra. Det började intressant men ballade ur och blev inte trovärdigt, tyckte jag.Jag tittar på tv-serien In Treatment och stör mig på att terapeuten tar så fruktansvärt allvarligt på vardagliga företeelser som aborter, otroheter och skilsmässor.
Ska kolla hemma! Men bara titeln ... the client thief
Ska kolla hemma! Men bara titeln ... the client thief![]()
Jag är i slutet av första säsongen. Jag tycker nog att det är tillräckligt trovärdigt hittills, även om jag är en smula förvånad över i hur hög grad terapanderna går i terapi med det rätt uppenbara syftet att övertyga terapeuten om än det ena än det andra. Alltså, att terapeuten själv i så hög grad blir temat för terapin.Jag tittade på första säsongen för några år sedan men hoppade av i andra. Det började intressant men ballade ur och blev inte trovärdigt, tyckte jag.
Jag minns inte ens det. Jag var nog uppslukad av själva terapin tills jag tyckte att terapeuten började balla ur.Jag är i slutet av första säsongen. Jag tycker nog att det är tillräckligt trovärdigt hittills, även om jag är en smula förvånad över i hur hög grad terapanderna går i terapi med det rätt uppenbara syftet att övertyga terapeuten om än det ena än det andra. Alltså, att terapeuten själv i så hög grad blir temat för terapin.
Men det där med familjefundamentalismen stör mig! Varför i all världen ska förhållanden räddas och barn födas till varje pris!?!?
Hehe så uttalar min chef alltid ordet. Man vänjer sig aldrigYoutube levererar.
- nu måste jag tyvärr störa mig på att den här tjejen inte säger ASK, utan hon säger AKSH![]()