30-årspresent? En heldag bestående av... vad?

Bukefalos 30 år!

Åh klättring låter riktigt kul! Vi har ett stort klättercentrum här i stan också. Ska kika närmare på det!

Turridning har vi gjort tidigare, det var jättemysigt men kanske inget vi ska göra just på hans 30-årsdag även om jag hade uppskattat det väldigt mycket :D

Ska kika upp resten av dina tips, tack! Budgeten "är obegränsad" ;) Haha, nä, inte riktigt, men det gör inget om det kostar lite.
Om budgeten "inte är ett problem" ;) så hade jag helt klart haft med Gastrologik som ett alternativ! En kompis gick dit när hon blev färdig läkare och hon sa att det var en otroligt häftigt upplevelse och helt galet bra mat :) Man kan ju köra klättring på dan och middag där på kvällen. Om ni vill åka till Sthlm så kan jag rekommendera Karbin för klättring, vi var jättenöjda. Men lägg in tid för powernap mellan klättring och middag, vi blev helt slut haha!
 

Liknande trådar

Hästnyheter

Bukefalos, Radannonser

Allmänt, Dagbok

  • Valvaka!
  • Vad ska min son betala?
  • Vad gör vi? Del CCXXXVII

Barn

Hund

  • Att vara en usel hundförare/tränare
  • Valpkull!

Katt, Andra Djur

Hästrelaterat

Omröstningar

Tillbaka
Upp