Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Arja då?Den bästa musiken gör ont när man lyssnar på den:
Jag är på vräkaimigmathumör men har inget hemma@Ninnurur: Mitt humör just nu passar nog den där bättre, den är trots allt lite mer stram
*ja, jag är på en konstigt humör idag*
Jag är på vräkaimigmathumör men har inget hemma![]()
Jag är ju så begränsad nu, har inga möjligheter att komma ut och få ur mig känslorna genom endorfiner, så då äter jag istället. Sä jävla dumt så det finns inteJag är på det där humöret när man gör adrenalinsaker baraföratt... står och skriker ur sig all skit och gör idiotsaker (nej, den delen har jag dragit ner ordentligt på): springer tills man kräks, slår tills knogarna är blodiga och låter allt det vilda komma ut.
... men jag är som sagt tam numera, jag gör inte allt det hela min kropp skriker att den vill just nu. Händer inte så ofta numera, några gånger per år. Har funderat på att skaffa en slagsäck dock, på allvar.