Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Kryddans fina häst lever än idag. Han bor på mitt jobb och är nu 23 år gammalKryddan var det jag tänkte på. Så saknad, och naturligtvis Tina också.
https://www.bukefalos.se/threads/minns-kryddan-ge-blod.1251918/#post-16492234
https://www.bukefalos.se/threads/importera-lusitano.1204713/#post-16067961
Ja, det var hemskt! Jag gråter sällan för de jag inte känner, men allt som hände med Marty ... Då grät jag.
Instämmer med kören. Vila i frid @fejko . Kommer absolut att bli saknadFör mig är fejko bara någon jag har haft kontakt med här och inte heller någon jag har haft nära kontakt med, och därmed ingen jag kan koppla ihop irl, men om någon som kände henne tar tag i någon form av minnesinsamling till någon fond eller något från Buke så är jag gärna med och bidrar med en liten slant så hojta här om det blir något sådant.
Henne tänker jag också ofta på.Någon jag funderat mycket är hastflicka. Hon var ju mycket aktiv och delade bl.a att hon hade cancer/hjärtproblem. Är det någon som vet/vill dela hur hon mår?
Hon var aktiv senast i söndags enligt profilen så vi hoppas väl att hon mår bra :-)Någon jag funderat mycket är hastflicka. Hon var ju mycket aktiv och delade bl.a att hon hade cancer/hjärtproblem. Är det någon som vet/vill dela hur hon mår?
Jag med!Henne tänker jag också ofta på.
Går naturligtvis att göra så men förutsätter ju att namnet outas om det ska vara från Buke och finnas med i en ev minnespärm från begravningen.Jag vet att vi kunde skänka i fraggel_tess namn till den organisation som hon/familjen önskade. Om någon vet vilken organisation som är vald för minnesgåvor den här gången, kan alla som vill skicka en gåva - ingen samling etc behövs.