Ja jag fick det för 599kr istället för 799kr så helt klart bra pris!Åh bra påminnelse. Mitt sånt ligger på Ica! Köpte med 20 % rabatt. Mycket prisvärt täcke.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Ja jag fick det för 599kr istället för 799kr så helt klart bra pris!Åh bra påminnelse. Mitt sånt ligger på Ica! Köpte med 20 % rabatt. Mycket prisvärt täcke.
Samma här. Man får drömmaMycket! Men jag ska inte. Men gillar att kolla![]()
Jag älskar det med Etsy och mindre företag! Personliga meddelande och små accessoarer som de skickar medKöpt en ft-dekal till bilen, den är så fin
Beställde via Etsy av en småföretagare i Kanada (jag vet, dåligt miljöval osv) och jag älskar att beställa från mindre företag. Kom i handskrivet brev, fick med en handskriven lapp och en söt bonusdekal. Det är så mysigt och personligt, kändes som att få ett brev från en vän.
Bild kommer så fort vädret tillåter montering.
Jag slänger på en orange reflexluva på min hjälm, märks ingenting och påverkas inte av vädret. Bra att man kan se mig om jag ligger i ett dike oplanerat också. Sen halsreflex på häst, reflexschabrak och något i svansen, så har man alla riktningar täckta.vad har ni för att synas bra när ni rider ut i dagsljus? Måste rida i trafik och ingen ska kunna säga att dom inte såg oss.
Har ett fleecefodrat ländtäcke nu men blir ju för varmt! Waldhausen hade ett i Mesh, men one size och Nova är ju rätt liten?
Eller någon lösning jag inte tänker på? Måste ju inte vara reflex egentligen heller.
Kanske funkar med nåt sånt här? Fanns i flera storlekarvad har ni för att synas bra när ni rider ut i dagsljus? Måste rida i trafik och ingen ska kunna säga att dom inte såg oss.
Har ett fleecefodrat ländtäcke nu men blir ju för varmt! Waldhausen hade ett i Mesh, men one size och Nova är ju rätt liten?
Eller någon lösning jag inte tänker på? Måste ju inte vara reflex egentligen heller.
Tror Hy-Equestrian lr Equisaftey (blandar alltid ihop dom för drömmer om saker från bägge) har täcken i mesh, flera modeller.vad har ni för att synas bra när ni rider ut i dagsljus? Måste rida i trafik och ingen ska kunna säga att dom inte såg oss.
Har ett fleecefodrat ländtäcke nu men blir ju för varmt! Waldhausen hade ett i Mesh, men one size och Nova är ju rätt liten?
Eller någon lösning jag inte tänker på? Måste ju inte vara reflex egentligen heller.
Har deras meshtäcke hela, när vi promenerar. Hade ju varit toppen med BörjesKanske funkar med nåt sånt här? Fanns i flera storlekar
https://www.valjaskulma.se/product/7573/equitare-hiviz-mesh-ridtacke-med-reflex
Jag har meshländtäcke från Börjes, men dom verkar inte ha kvar det.
Och så reflexväst i neon på ryttaren, så syns man fint![]()
Jag vet inte om man får länka här. Men Abridutrustning har ett insekts-skrittäcke med avtagbar hals - i neongult nät. Vill du ha reflexer med kan du ju lätt sy på. Storlek ponny-cob-fullHar deras meshtäcke hela, när vi promenerar. Hade ju varit toppen med Börjes![]()
Ja dedär ser ju toppen ut!Jag vet inte om man får länka här. Men Abridutrustning har ett insekts-skrittäcke med avtagbar hals - i neongult nät. Vill du ha reflexer med kan du ju lätt sy på. Storlek ponny-cob-full
Tänkte först att vilket fint namn du har! Men kom sen på att det kanske är hästen som heter såHar smugit igång projektet pimp my ride
Streamer till framrutan ligger hemma samt ett gäng dekaler.
Ska slipa och grundmåla sommarfälgarna i helgen så kan vi lacka dem nästa helg. Bra med snäll och tålmodig pojkvän som kan visa så det blir rätt så kan jag göra vinterhjulen själv sen.
Visa bifogad fil 182394
Tänkte först att vilket fint namn du har! Men kom sen på att det kanske är hästen som heter så![]()
Postorderhäst!Jag har precis köpt en sån här. På distans. Får se den i verkligheten för första gången på måndag
/Alex typ 12 år
Visa bifogad fil 182428
Gjorde ju allt rätt sist och det gick ju rakt åt skogen. Så tänker det kan inte bli värre än detPostorderhäst!![]()
Postorderhästar är de bästa hästarna!Postorderhäst!![]()