Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Ska reklamera när de får hi resten om de får detHade reklamerat och vägrat betala fullpris för ett sådant haveri. Hoppas du får avdrag på priset.
Kolibrin
Gott med fil och müsli ändå!Blev fil och müsli till middag idag, det enda jag orkade göra ordning. Tjatat om det idag, men jag är så trött.
Läkaren tycker jag ska ta den ångestmedicinen tre ggr per dag, jag har bara tagit den till kvällen hittills, och det är betydligt rimligare. Skulle jag ta den såsom läkaren vill skulle jag nog sova konstant.
De säger det, men jag är skeptisk. Ätit och äter flera mediciner som ger trötthet, men den här är extrem. Buronil, kan inte vara vaken med den. Den fungerar bra som sömnmedicin dock.Gott med fil och müsli ändå!
Du tror inte just tröttheten kan vara övergående? Jag har två för ångest som ger trötthet, när jag tagit det regelbundet (dagligen flera ggr) så ökar jag dosen successivt, slipper tröttheten då.