Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Förutom detta har jag skrivit klart mitt bokmanus och skickat till testläsare, tränat ett pass och ätit mat.![]()
Jag tänker att det kalla är ju samma som alla svenska högtider. Sill och ägg och ibland ost. Visst finns det någon typ lathund för det? Det här var inte den jag tänkte på, men ungefär.Är det bara min midsommarmat som inte samma som påsk? Midsommar betyder ju grillat och färskpotatis
Hotellet har ett eget destilleri så vid kampanjer och när folk firar något särskilt får de husets gin med tonic serverat på en otroligt opraktisk stenplatta i rummet. De är jättejobbiga att bära runt på.Ginbrickor? Låter väldigt intressant, vad är det?
Första maj är man definitivt bakis här i Uppsala!
Precis den! Vi är inte så fantasifulla.
Hade sådan tur att sonen i familjen dammsög undervåningen idagJahaja, typiskt inneväder och jag "borde" dammsuga men lusten är verkligen 0. Jag tror att vi överlever ett något dammigt hus![]()