Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
OBS: This feature may not be available in some browsers.
Såhär ser det ut för mig. Mina får prefixet MB vilket gör de röda och lättare att hålla koll på.
Stamtavlan:
Visa bifogad fil 28379
Men näää?! Åh det missade jag. Kanske får skaffa ett program var för varje rasVad använder du?
Eller ah, antar att det var Kintraks? Läste att man var tvungen att köpa någon nyckel om man vill lägga in fler än 100.
Jag gav efterDen är så gammal att den nog är virussäker bara därför. Jag har använt den några gånger, och inte haft några problem. Halva marsvins-Sverige kan ju inte ha fel och vara hackade(M i MATS står för marsvin
)
Men du är ju bunden till en dator om du använder den.
Jag gav efterHåller på att prova den nu.
Äsch. På den syns inte syskonen ens. Utan bara i rakt nedåtstigande led ser det ut som.Jag gav efterHåller på att prova den nu.
Sök MATS stamtavlaÄr det någon begränsning i den?
Jag kan för övrigt inte googla fram den.. Får bara upp wikipedias förklaring till mansnamnet Mats och sedan en massa sidor som säljer mattor.
Sök MATS stamtavla![]()
Jag gav efterHåller på att prova den nu.
@Riru om du vill testa ett Rabia sto så finns det ett just nu på foundation i Afrika. Garanterat många A men ser inte ut att vara några BA. Jag har fullt så kan tyvärr inte köpa henne åt dig, är där och fönstershoppar.
https://www.horsereality.com/horses/675091/foal-doe-675091
Det måste vara en av de bättre (trodde jag aldrig jag skulle säga om 9A)Bara 9 A![]()
Det måste vara en av de bättre (trodde jag aldrig jag skulle säga om 9A)